Білий голубе миру не забудь про Україну!

Яким не було б наше сьогодні,
мир – це наше завтра.
В. Гюго

Традиційно 21 вересня у світі відзначають Міжнародний День миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, але й зробити все можливе заради спокою на Землі.

У нелегкий час для України цей день є по-своєму особливий, бо для нас мир не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Зі студентами групи Ф-262 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена виховна година «Білий голубе миру не забудь про УкраїнуСтуденти говорили про історію та традиції свята, ділилися своїми емоціями та дякували нашим воїнам за їх мужність і героїзм.

Студентка Слісь Надія щодня, як і всі українці, відчуває агресію ворога і сьогодні вона подякувала нашим захисникам символом дня: «Вірю, що білий голуб миру не забуде про Україну і принесе всім нам мир. Бо Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного з нас за для спокою та щасливого життя.»

Керівник студентської групи Неонета О. В.

А студентки групи ТХ-331 Масалова Світлана, Фаріон Марія і Макарчук Сергій виготовили голубів, як символ миру і цим засвідчили свою солідарність з усіма миротворцями у світі.

Керівник студентської групи Чумак Н. В.