Ми прагнемо миру

Ми прагнемо миру,
тому що знаємо:
ир – це той клімат,
у якому може бути свобода.

Дуайт Ейзенхауер

21 вересня викладачами циклової комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу були проведені виховні години присвячені Міжнародному дню миру, який наші студенти  відзначають у різних куточках планети. Але де б ми не знаходились, кожен знає,  що  найбільше у світі щастя – це мир.

У нинішніх реаліях мир в Україні є найбільшим бажанням, адже майже кожна родина відчула себе у кайданах атмосфери нестабільності та страху.  Мир став усвідомленою метою, задля досягнення якої, українці щоденно ведуть боротьбу за своє вільне існування, за право жити у власній державі.

В цей день студенти разом з викладачами,  зробили паперових голубів миру,  як символ  неймовірної віри в припинення війни та подальшого процвітання молодого покоління!