Вітаємо з всесвітнім Днем туризму!

27 вересня у світі відзначається День туризму. Сьогодні  професійне свято тих, хто працює та навчається у сфері туризму, а також усіх тих, хто любить подорожі, дізнається нове, розширюю свій світогляд.

Для наших майбутніх фахівців з туризму, з першого по четвертий курс, в рамках проекту «Сходи до професії», була організована онлайн зустріч з випускниками коледжу та студентами.

Зі святом студентів привітала випускниця Катречко Олена, яка два роки працює в сфері туризму і подорожує різними країнами світу. Олена поділилася своїм досвідом і розповіла про особливості роботи та перспективи на майбутнє, бо вже встигла попрацювати  трансферним гідом,  аніматором, та хостес. Олена побажала нашим студентам наполегливо вчитися, максимально отримувати знання, бо все це вкрай необхідно в практичному середовищі.

На  зустріч з Єгипту завітали студентки четвертого курсу Чернова Надія, Попова Сніжана та Приходька Аліна які зараз працюють аніматорами у готелі Albatros Pаlasе (Шарм ель шейх) та розповіли про свої враження від обраної професії. Приєдналася до слів дівчат ще одна студентка четвертого курсу Гарєва Марія та  поділилася досвідом роботи в Болгарії.

На цій зустрічі студенти побачили, що їх майбутня професія багатогранна, цікава та перспективна. А ще, що робота може приносити не тільки грошову винагороду але і задоволення.

В кінці заходу студенти другого курсу привітали всіх зі святом онлайн листівками та побажали сил, натхнення, незабутніх вражень та приголомшливих подорожей.

Кухтіна І. М., Неонета О. В.