Масляна, або Сирний тиждень по-кооперативному

Збирайся, народ, заводь хоровод
Масляну святкувати, зиму проводжати!
Будуть танці, будуть співи
Та й млинці усім на диво!

13 лютого в нашому коледжі почалося Справжнє святкування Масляної, яке завжди відбувається в нас  з ініціативи циклової комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу за підтримки керівників та учасників мистецького об’єднаня «Арт-світ» і вокального гурту «Слобожанці».

Масляна, Сирний тиждень або Колода – улюблене свято ще з часів Київської держави. Людям дуже хотілося скоріше провести зиму й зустріти довгоочікувану весну.

А в нашому коледжі це свято виходить щедрим і веселим завдяки творчому підходу циклової комісії  харчових технологій та ресторанного бізнесу та небайдужості до народної культури й традицій наших найактивніших студентів.

Здивувала своїм розмаїттям виставка-продаж «Млинцями столи вистеляли!»

Цікаві конкурси “Найсмачніший млинець для тещі”, “Майстер поїдання вареників”,  конкурс знавців народних традицій, танцювальний флеш-моб, веселі українські пісні забезпечили всім гарний настрій. Для кожного знайшлася розвага до душі!