Другий турнір гри «Що? Де? Коли?»

Навчання ніколи не вичерпує розум.
Леонардо да Вінчі

І знову актова зала Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу заповнена інтелектуальним студентством. 22 лютого 2018 року відбувся ІІ турнір гри «Що? Де? Коли?»

Участь у грі взяли 17 команд, серед яких студенти різних спеціальностей.  Традиційно із вступним словом та побажаннями успіху до присутніх звернувся Юрій Дмитрович Яковенко – голова Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» та постійний ініціатор розвитку інтелектуального дозвілля молоді.

З перших хвилин гра була сповнена бурхливих емоцій та боротьби думок. Студенти отримали масу вражень, знань, умінь та навчилися працювати в команді. Запитання ведучого турніру, керівника інтелектуального клубу «Ерудит» м. Барвінкове  Юрія Вікторовича Ситника  змусили гравців напружено, до останньої думки, боротися за перемогу.

На останніх запитаннях гри визначилися переможці:

Третє місце посіла команда фінансистів другого курсу «16:3»: Кутько Аліса, Головкіна Поліна, Пономаренко Елеонора, Клименко Ангеліна, Капусник Яна, Михайленко Марія.

Друге місце виборола збірна команда коледжу «Слобожанці», яка складалася зі студентів другого та третього курсів: Воронкін Нікіта, Гладуш Євген, Васильєва Ірина, Шияненко Катерина, Дрюкова Анна, Новіков Ілля.

Переможцями другого турніру стала команда майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку «Команда-команда»: Лисенко Анастасія, Романенко Руслан, Кряж Владислава, Блудова Яна, Семенов Амір, Сіренко Діана.

Хочеться відзначити чудову командну гру студентів першого курсу, які впевнено та наполегливо йшли до перемоги: «Нова генерація» (група Ф — 120), «Добрий вечір» (група РТФ — 124), «Не Вопрос» (група РО — 125).

Бажаємо всім успіху і майбутніх перемог!!!

Керівник клубу «Ерудит» Неонета Ольга Володимирівна