Квест «У пошуках скарбів науки»

11 квітня 2018 року в межах декади загальноосвітніх дисциплін відбувся пізнавальний квест з математики, фізики, хімії й біології «У пошуках скарбів науки».

У підготовці квесту брали участь викладачі точних та природничих наук: математики, фізики, хімії та біології.

Команда ТХ-126 з викладачем хімії Дорошенко Н.Ф. розгадують хімічні таємниці

При плануванні вибрали основну тему, ідею, навколо якої будувалася подальша робота, продумали оформлення квесту і зміст заходів.

Команда ТО-104 з викладачами математики Чередніченко Н.М. та Шершневою А.О. штурмують математичні мури

Викладачі намагалися урізноманітнити питання, враховуючи професійну спрямованість різних груп студентів: майбутніх технологів, туристів, рестораторів, так як основна мета цього заходу – залучити кожного студента, і саме тому підготовлені завдання враховували сили та інтереси студентів різних спеціальностей.

Команда РО-125 в очікуванні вікторини з біології, підготовленої
викладачем  Скибою А.О.

Цей марафон наукових знань допоміг розкрити індивідуальні особливості студентів, їх кмітливість, ерудицію.

Команда ТХ-127 разом з викладачем Панченко В.В. підбирають ключі до таємниць фізики

Загалом квест послужив розвитку творчого мислення, вмінню робити правильні висновки, вихованню мотивації до навчання. Але будь-яке змагання ще й виявляє переможців – тих, чия робота була злагодженішою, а рішення – сміливішими.

Підрахунок голосів                                      Нагородження переможців — команди ТХ-127

Вітаємо всіх учасників квесту й бажаємо наполегливо шукати і завжди знаходити всі необхідні рішення!

В.В. Панченко, викладач
фізики й астрономії