“So it all began…” – англомовна екскурсія музеєм коледжу

2018-04-15_ekskurs-140Такими словами розпочалася англомовна екскурсія музеєм нашого коледжу, яка відбулася 19 квітня 2018 року. Її бездоганно провели дві чарівні студентки ­– Васильєва Ірина  (група ТО-203) та Фатеєва Еліна (група РО-223) під керівництвом викладача англійської мови Шарпіло М.В.

Відвідувачам музею вишуканою англійською розповіли  про зародження, становлення та розвиток кооперативного руху в Україні та в Харківському регіоні зокрема. Не оминули екскурсоводи розповіддю історію одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів міста —  Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Тож щиро запрошуємо викладачів, студентів,  абітурієнтів поринути в наше минуле та сьогодення і водночас протестувати рівень власного володіння англійською мовою!