Вдалий вибір професії – шлях до успіху

З 16 до 20 квітня 2018 року в коледжі проходив тиждень фахівця циклової комісії економіки та інформаційних технологій.

Студентські роки – чи не найкращий час у житті. Це не тільки навчання, а й цікаве дозвілля та громадське життя, що відкривають перед студентами безліч можливостей та перспектив.

Тиждень фахівця – це завжди свято веселих, кмітливих та дотепних. Вже традиційно циклова комісія економіки та інформаційних технологій проводить заходи, які передбачають різні конкурси, вікторини та олімпіади, одним з яких є професійний батл під гаслом «Вчиться з нами, вчиться в нас». У святі взяли участь дві команди, сформовані зі студентів спеціальностей «Оціночна діяльність» – команда «Дрім Тім» (капітан Акулова  Анастасія) та «Бухгалтерський облік» — команда БЕМС (капітан Ринза Вікторія).

Гра складалася з 4-х конкурсів: «Знайомтесь: це ми», «Вгадай, хто ти за професією?», «Професійний словник» та «Корова». Це конкурси на знання професійної термінології, вміння продемонструвати свої творчі та хореографічні здібності. Не обійшли увагою і глядачів, яким ведучі запропонували взяти участь у конкурсі незвичайних загадок. До складу журі увійшли випускники коледжу, які вже мають певний професійний досвід:
Зазуліна Вікторія – керівник інтернет-проектів, помічник керівника SMM-агенції Greyting
Гіль Ольга – фінансовий брокер ОТПбанку
Свинар Артем – приватний підприємець у сфері нерухомості.
Войт Артур – оцінювач нерухомості оціночно-юридичного бюро «КОНСУЛАТ».

Перемогу на конкурсі «Професійний батл» здобула команда «Дрім Тім», друге місце зайняла команда БЕМС.

Команди-учасники професійного батлу
Конкурс «Професійний словник»
Підтримка вболівальників
Нагородження учасників

Квест-пригода  «Якщо не ми, то хто?»

Гра цього жанру набула великої популярності серед молоді. У нійи завжди передбачається завдання, в якому необхідно щось розшукати — предмет, підказку, повідомлення, щоб можна було рухатися далі. Слово quest перекладається як «пошук«.

Такі завдання були розроблені для двох команд студентів ІІ курсу груп Ф-219 (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), та Б-257 (спеціальність «Облік та оподаткування»). Задача, яка стояла перед командами – якомога швидше впоратись із завданнями, щоб відшукати суперагента, який врятує планету від економічної катастрофи.

Гра демонструвалася в онлайн-режимі, щоб гостям було видно, як справляються із завданнями команди. Грою керував Модератор – викладач економічних дисциплін Бочарова Наталія Сергіївна. Студентам потрібно було застосувати знання з географії, бухгалтерського обліку, інформатики, фінансів, статистики, грошей і кредиту. За підсумками гри перемогу отримала команда групи Б-257. Команди були нагороджені солодкими призами.

Команди-учасники квесту
Вирішення завдань командою групи Ф-219
Вирішення завдань командою групи Б-257

Інтелектуальна гра брейн-ринг «Перші кроки до успіху»

Цього року в грі взяли участь три команди: «Молодший фінансист» (група Ф-219), «16:10» (група Ф-219) та «В.U.В.» (група Б-257).

Для визначення кращих знавців кожній команді були запропоновані такі конкурси: «Хочу все знати!» – загальні питання, «Де ваша логіка?» – вирішення ребусів професійного характеру, а також «Професійні питання». Окрім професійних конкурсів, студенти проявили і творчі здібності, виконуючи пісні для представлення своєї команди та емблеми. Журі, до складу якого увійшли Овечкіна Лариса Віталіївна та Бочарова Наталія Сергіївна, визначило переможця – це команда «В.U.В» (група Б-257).

Представлення команди «Молодший фінансист»
Представлення команди «ВUВ»
Представлення команди «16:10»
Команда переможців

Ми сподіваємось, що позитивний  настрій свята залишиться в студентів та гостей надовго.

До нових зустрічей!

Циклова комісія економіки