Зі Всесвітнім днем туризму!

2018-09-27_tur-150Туризм – це життя, це рух,
це здоров`я, це настрій.

Незабутньо відзначили  Всесвітній день туризму студенти другого курсу  спеціальності «Туризм» Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Всесвітній День туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Для наших студентів свято розпочалося з участі у Круглому столі  «TOST – 2018: Tourism and the Digital Transformation», що традиційно проходить в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.  Бекетова на кафедрі туризму і готельного господарства. Майбутні менеджери з туризму, студенти групи ТО – 204, були запрошені на захід викладачем туристичних дисциплін, кандидатом географічних наук, доцентом Поколодною Марією Миколаївною.  Студенти із зацікавленістю слухали виступи,  брали участь у обговоренні, дізналися про досягнення у сфері цифрових технологій, які змінили спосіб відпочинку та туризму. Засідання круглого столу пройшло в теплій та дружній атмосфері, всі учасники заходу були нагороджені сертифікатами.

Продовженням свята стали змагання Дня спортивного туризму, де команда наших студентів  поборолася за перемогу зі студентською командою кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова у таких конкурсах: розкладання намету, паралельні мотузки, орієнтування на місцевості, туристичне краєзнавство, медичні знання, сплав на байдарках.

Студенти з натхненням долали фізичні перешкоди та швидко розв’язували інтелектуальні завдання.

Атмосферу свята доповнювали виконання туристських пісень та смачна польова каша.

Після завершення змагань всі учасники були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Вітаємо всіх з професійним святом та бажаємо завзяття, наснаги, цікавих зустрічей та відкриттів!

Керівник студентської групи ТО-204 О.В. Неонета