Рівняйся на найкращих. Досягай мети, перемагаючи

Багаторічну успішність Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, флагману освіти, підтверджують успішні випускники, досягненнями яких ми пишаємося. Їх імена занесені на історичну Дошку пошани як яскравий приклад для тих, хто нині здобуває освіту, необхідну для майбутньої професії та престижної роботи.

Безперечним лідером у сфері ресторанного бізнесу є наш випускник Віталій Нужний, перший наймолодший в Україні шеф-кухар ресторану-клубу «Bolero». Віталій здобув яскраву перемогу в номінації «Золотий кітель, шеф-кухар 2018» під час проведення Регіонального кубку України з кулінарії «Східний регіон 2018» і став повноправним членом Української Асоціації шеф-кухарів.

Крім того, за особистим запрошенням Гільдії кухарів України Віталій був обраний спікером великої конференції Forum Chefs By, на якій розглядалися питання розвитку локальної кулінарії та інновації в стилях роботи сучасних закладів ресторанного господарства.

У жовтні цього року в Києві відбувся Міжнародний фестиваль ресторанних технологій Best Cook Fest, де Віталій отримав бронзові нагороди за свої надзвичайно креативні страви.

Віталій не забуває  рідного коледжу: завжди радо приходить з майстер-класами, з кулінарними брифінгами, є постійним почесним членом журі кулінарно-кондитерського конкурсу «Крок до майстерності». А ще він надає професійні поради студентам, які беруть участь у регіональних кулінарних конкурсах. Це студент групи ТХ–423 Олександр Гахов, який став переможцем Кулінарного кубку «Східний регіон 2018»  в номінації «Золотий кітель, команда», та студент групи ТХ–226 Сергій Кірносов.

Успіх має зміст тоді, коли ти відчуваєш, що він твій власний, особистий – таку формулу розробив для себе Віталій і підтверджує її наполегливою працею та постійним самовдосконаленням.

Кухня – це складне середовище, де формуються неймовірно сильні характери. Завжди намагайтесь бути в оточенні найкращих, щоб бачити, де ви слабкі і в чому необхідно стати сильнішим, наслідуючи кращих.

Тож рівняйтесь на кращих і перемагайте, стаючи найкращими!

Циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу вітає з перемогами  та  від щирого серця бажає досягти висот топових шеф-кухарів, а може,  й запалити свої Мішленівські зірки.