Заняття в «ПриватБанку»

30 листопада для студентів групи Ф-220 на базі АТ КБ «ПриватБанк» було проведено заняття з дисципліни «Вступ до фаху». Основною метою дисципліни є ознайомлення студентів з особливостями майбутньої професії, її змістом та завданнями, особливостями підготовки фахівців з фінансів, банківської справи та страхування.

Пізнавальне  професійно орієнтоване заняття-екскурсію провів керівник регіонального центру з підбору персоналу АТ КБ «ПриватБанк»  Попов Ігор Олександрович.

Студенти ознайомились з організацією роботи банку та особливостями роботи кожного структурного підрозділу.

Ігор Олександрович розповів про можливість проходження on-line практики у «ПриватБанку» та про можливості подальшого працевлаштування.

Таке заняття-екскурсія дало змогу студентам поспілкуватися з успішними людьми, отримати від них корисні поради та навчитися визначати власні пріоритети на шляху, який обрали.

І.Л. Рибак