Перемога в ІІ Регіональному турнірі з фінансової грамотності

 

Ось і добіг до свого завершення ІІ Регіональний турнір з фінансової грамотності на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

У турнірі брала участь команда нашого коледжу «Магнати»: Кутько Аліса (капітан), Головкіна Поліна, Пономаренко Еля, Голубєва Надія, Капусник Яна, Клименко Ангеліна.

Команда виборола абсолютну перемогу серед усіх закладів вищої освіти, що готують молодших спеціалістів.

Як все починалося?

І етап турніру проводився 05 листопада в on-line режимі, учасники повинні були дати відповіді на тести з фінансової грамотності. І за підсумками  першого етапу наша команда отримала 44,667 бала і виборола свою першу перемогу в турнірі.

ІІ етап турніру відбувся 11 листопада на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Проходив етап у вигляді фінансово-освітньої гри «Життєвий капітал». Це сучасна ефективна українська версія всесвітньо відомої бізнес-гри Cash Flow. Наша команда продемонструвала високий рівень знань з фінансової грамотності, вміння керувати особистими і сімейними фінансами, навички вести ділові переговори і швидко оцінювати можливості.

І тому серед 9 команд від коледжів татехнікумів наша команда виборола І місце, отримавши щасливий квиток до фіналу турніру.

ІІІ етап (фінал) проходив 01 грудня. І знову Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» гостинно приймає фіналістів турніру.

За правилами ІІІ етапу, кожна команда за жеребкуванням отримала тему, яку необхідно було представити у вигляді презентації. Наша команда готувала тему «Блокчейн».

Дівчата підійшли до підготовки теми відповідально та креативно. Їм вдалося розповісти про доволі складні поняття просто і доступно. І тому за рішенням журі команда «Магнати» отримала І місце.

І, нарешті, 8 грудня відбулася церемонія нагородження переможців ІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності.

Команда отримала кубок від голови Харківської обласної державної адміністрації, грошові сертифікати та подарунки від партнерів турніру, якими були провідні банки України («ПриватБанк», «ОТП банк», «Мегабанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Креди Агриколь Банк», «Альфа-банк», «Банк Восток» та ін).

Тренер команди, Рибак Ірина Леонідівна, була відзначена Почесною грамотою від голови Харківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у підготовку команди-переможця.

Це було чудове свято, свято талановитої молоді, свято щасливого майбутнього нашого міста і держави.

Слова вдячності хочеться сказати голові Харківської обласної державної адміністрації – Світличній Юлії Олександрівні, організаторам і партнерам турніру.

Щиро вітаємо команду «Магнати» з перемогою! Почуття гордості переповнює душу, бо ці тендітні, щирі, талановиті дівчата – студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Успіхів вам, не зупинятися і йти впевнено до нових перемог!!!

Н.С. Бочарова

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.