Віртуальна англомовна екскурсія  «Ukraine-Morocco-Ukraine»

Тиждень загальноосвітніх дисциплін продовжився цікавими та пізнавальними заходами з англійської мови. 4 квітня викладачі Краснощок Н.Ю. та Ворона А.В.  влаштували для студентів спеціальності «Туризм» віртуальну англомовну екскурсію  «Ukraine-Morocco-Ukraine». На захід були запрошені також студенти-марокканці, що вчаться на підготовчому факультеті ХНЕУ  імені С.Кузнеця.

Цікаво представлений маршрут Україною, який розробили студенти груп ТО-105, ТБ-158 та ТО-204, допоміг іноземцям побачити найбільш вражаючі місця нашої Батьківщини. Та й ми, українці, ніби з іншого ракурсу подивилася на рідну землю, ще раз усвідомивши, яка ж вона багата й прекрасна!

Не обійшлося без сюрпризів. Керівник студії «Світ-АРТ» Менткевич О.М. провела для присутніх майстер-клас з обрядової культури — випікання «жайворонків», або «зозульок», якими прадавні українці традиційно закликали весну.

Студенти-марокканці розповіли про свою країну, яка наче зійшла зі сторінок казок. Ми мали унікальну можливість віртуально відвідати Марокко, зачарувати душу кольорами країни контрастів.

Усі учасники віртуальної екскурсії отримали багато нових та захоплюючих вражень, позитивних емоцій від спілкування.

А.В. Ворона