Фінал студентського конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину»

23 травня 2019 року студентки ХКТЕК здобули перемогу у фіналі конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину», отримавши бзцінний досвід для  майбутньої успішної кар’єри у сфері туризму.

Урочистий захід з нагоди фіналу студентського конкурсу відбувся в приміщенні студентського простору нового формату «Karazin student hall».  Студенти й викладачі Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу перебували в напруженому очікуванні. Хто ж переможець?

Шлях наших дівчат до перемоги був нелегкий. У конкурсі брали участь 22 команди з вищих закладів освіти Харківщини, і проводився він у три етапи. З нашого коледжу брали участь чотири команди з груп спеціальності «Туризм».

До фіналу потрапили дві команди.
За результатами конкурсу  ІІ місце здобули  Євгенія Янчукова, Яна Попельнюк, Дарина Лазєбнік за авторську екскурсію «Кооперативно-просвітницький рух Харківщини» (куратор Менткевич Оксана Миколаївна).  ІІІ місце  вибороли Дарина Потапенко, Дарина Безух, Анастасія Кривцова за екскурсію «Таємнича Ч» (куратор Кухтіна Ірина Михайлівна).

Студентський конкурс на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину» проводився за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації у партнерстві із Комунальною установою «Харківський обласний центр молоді» Обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Всі отримали дипломи та цінні призи від організаторів і спонсорів.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу!
Дякуємо організаторам і журі за плідну роботу!
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

О.М. Менткевич