Що приховує «Таємнича Ч»?

За ініціативи та підтримки ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організатора Студентського конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину», фіналісти конкурсу Потапенко Дарина, Кривцова Анастасія, Безух Дарина, студентки Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу з метою удосконалення своєї екскурсійної майстерності 6 червня 2019 року, провели цікаву авторську соціальну екскурсію «Таємнича Ч».

Захід відбувся у межах Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року для  соціально незахищених верств населення, а саме громадян, які перебувають на обслуговуванні у відділені денного перебування Територіального центру Слобідського району.

Бажаємо успіху дівчатам та всім студентам спеціальності «Туризм».

Циклова комісія підприємництва та туризму
Викладач туристичних дисциплін Кухтіна І.М.