Літній випуск фахівців — 2019

26 червня 2019 року Харківський кооперативний торгово-економічний коледж відсвяткував літній випуск фахівців чотирьох спеціальностей.

Щороку коледж випускає у велике життя молодих спеціалістів. Щоразу це свято збирає разом усіх, хто радіє такій значущій  події в житті випускників. Щоразу світлішє в залі й на душі від щирих посмішок, добрих слів і щедрих побажань. Ніби ж усе повторюється з року в рік, але щоразу  свято виходить особливим, неповторним, незабутнім, і таким його роблять наші талановиті й чудові у своїй юній красі студенти-випускники.

Цього дня все було особливим.
Гомінкі студентські групки у фотозоні змушували зупинитися всіх, хто проходив поблизу, бо ж неможливо було відірвати погляду від щасливих усміхнених облич виускників.

По-особливому урочисто пролунав гімн України в акапельному виконанні нашого хору, що відкрив святкову програму.

Надзвичайно  зворушливо виконали випускники традиційний вальс.

По-особливому щиро привітала тепер уже молодих спеціалістів директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко, котра знайшла саме ті слова, що пройняли кожного присутнього в залі.

«Хай будуть благословенними дороги, які ви обираєте!»- це побажання адресоване було випускникам шістьох груп:
спеціалістам з обліку і оподаткування — випускникам групи Б-357;
спеціалістам з фінансів, банківської справи і страхування — випускникам групи Ф-319;
спеціалістам з готельно-ресторанної справи — випускникам груп РО-323 та РО-324;
спеціалістам з товарознавства в митній справі — випускникам груп ТМ-386 та ТМ-387.

З непідробною щирістю звернулися до викладачів і батьків  у своїх промовах  представники всіх груп.

Батьківські напутні слова були лаконічними, але такими місткими, бо ж у них  вкладено безмежну любов до дітей і вдячність усьому викладацькому колективу.

Наказ про випуск спеціалістів урочисто зачитала завідувач відділення підприємництва та туризму Овечкіна Лариса Віталіївна.

Після вручення дипломів кожній групі  вітали студентів їхні куратори: Рибак Ірина Леонідівна, Стельмах Неля Володимирівна, Коваленко Володимир Тимофійович, Іванчук Світлана Іванівна.

Найкращі студенти були нагороджені грамотами за сумлінне навчання, активну участь у громадській, культурно-масовій роботі, за спортивні досягнення. Нагороджено було й переможців конкурсу «Найкращий практикант».  З особливим задоволенням директор коледжу вручила нагороду Міністерства освіти та науки  куратору груп РО-223 та РО-224 Стельмах Н.В. за перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Кращий викладач року – 2019» серед кооперативних закладів вищої освіти.

Привітали своїх студентів і їхні перші класні керівники — Скиба Аліна Олександрівна, Неонета Ольга Володимирівна,  Лавренко Тамара Вікторівна, Переверзєва Аліна Олександрівна, а також керівник гуртка «КЛІК» Москаленко Оксана Валеріївна. Лейтмотивом  усіх виступів було побажаня випускникам професійних успіхів і щасливої долі.

Особливими цього дня були й музичні номери: усіх несподівано вразила своїм прекрасним вокалом випускниця групи Б-357 Катерина Худолій, по-новому зазвучав голос першокурсника Дениса Савенка.

Пов’язали всі елементи свята в єдине органічне дійство талановиті ведучі — Руслана Коверя  та Михайло Шевченко.

Свято добігло кінця. Стихли оплески в залі, відмиготіли спалахи фотосесії на пам’ять.

Перед амбітними й креативними молодими спеціалістами лежить широкий шлях у професійне майбутнє, і їхня задача — спрямувати цей шлях до успіху та наповнити його добром і світлом.

Хай вам щастить, дорогі випускники !

Текст — Т.В.Лавренко
Фото — О.В.Москаленко