Вітаємо нашу чемпіонку світу!

Студентка Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу Калашник Яна з групи ГРС -227 стала чемпіонкою світу з військово-спортивного двоборства.

Нещодавно в Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств, де змагалося близько 500 спортсменів з 16 країн світу.  Проявивши високу спортивну майстерність у стрільбі та всестильовому бої,  Калашник Яна перемогла в напруженій боротьбі й стала чемпіонкою світу.

Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств дякує директорові коледжу Вініченко Катерині Петрівні та в її особі всьому колективу за сприяння розвитку спортивної майстерності студентів.

Студентсько-викладацька спільнота  щиро вітає Яну з високою спортивною перемогою і пишається  цією цілеспрямованою, наполегливою студенткою, милою й щирою дівчиною.

Успіхів тобі, Яно, у спорті, навчанні і в обраній професії!