Година спілкування: коли разом затишно й цікаво

Студенти групи ТХ-130  провели годину спілкування за чашкою чаю та улюбленими ласощами. Темами обговорення стали кулінарні здібності кожного з майбутніх технологів, а також широкий світ їхніх захоплень.

Свою кондитерсько-кулінарну майстерність технологи-першокурсники вже мали змогу продемонструвати:  були учасниками виставок до Днів відкритих дверей,  випікали торти до Дня козацької Покрови,  стали учасниками гуртка «Феєрія смаку». Та не кожному студентові вистачило сміливості вийти на сцену, щоб продемонструвати інші свої таланти. А такі години спілкування допомагають кожному розкритися, можливо, навіть вразити одногрупників. Хтось навіть і не підозрював, що аж п’ятеро з групи — Щербакова Варвара, Гавриченков Михайло, Клименко Микола, Нікітін Олексій та Шабетя Сашко  вміють грати на гітарі. Варя Щербакова й Абакумова Настя  добре співають, а Бреславець Віталіна талановито розповідає гуморески. Багато дівчат захоплюється сучасними танцями, і хтось із них — уже учасник нашої хореографічної студії «Перлина», а дехто мріє влитися в цей творчий колектив.

Декому  свій талант продемонструвати не дозволило просторове обмеження — де ж в аудиторії проїхати на моноциклі — одноколісному велосипеді?! Але ж усім було цікаво поговорити про це досить рідкісне заняття Кобозєва Сашка. А от про любов Олега Яремчука до скейтбордингу знає точно вся група, бо він про це може говорити годинами!

Ви всі різні, і всі талановиті. Прагніть до саморозвитку,  поважно ставтеся до внутрішнього світу один одного — і студентські роки стануть яскравими, незабутніми сторінками вашого життя!

Керівник групи  Т.В. Лавренко