Незабаром практика!

Студенти спеціальності «Туризм» групи Т-304 протягом усього навчального року ведуть активну підготовку до проходження технологічної практики в Туреччині. Співробітники туристичного оператора  ANEX TOUR 06 листопада 2019 року провели співбесіду та конкурсний відбір студентів, які будуть працювати трансферними гідами, шоп-гідами та готельними гідами на Егейському та Анталійському узбережжях Туреччини.Після цього розпочався копіткий період підготовки пакету документів у консульський відділ  Туреччини. І нарешті довгоочікувані візи отримані.

Ми бажаємо нашим майбутнім професіоналам у галузі туризму набути нових умінь та навичок, а також  дружнього трудового колективу та вдячних туристів. Також усім їм бажаємо, щоб практика стала першим кроком у великій подорожі під назвою «Життя».

Циклова комісія підприємництва та туризму