День вишиванки – перлина серед травневих свят

Для колективу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу День вишиванки – не просто улюблене свято, а вже ціла родинна історія. Пишаємося тим, що задовго до святкування Дня вишиванки на рівні міста Харкова, у 2012 році підтримали ідейницю свята Лесю Воронюк, прочитавши про неї статтю у мережі.

Перше наше свято не передбачало обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Та наступного року з ініціативи адміністрації було організовано урочистий концерт і незабутня фотосесія у сквері«Стрілка». Вдячно зазначимо, що нас завжди підтримували кооператори Харківщини та їх друзі з Канади.

(Фото з архіву коледжу)

Кожного року додавались до святкування нові родзинки: конкурси, флешмоби, відеоролики, дефіле. Коли День вишиванки в Україні почали святкувати в третій четвер травня, ми це свято об’єднали з Днем матері й родини. Слова з пісні «Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела» на концертах мали більш зворушливе значення, коли в актовій залі були присутні цілі  родини у вишиванках. Без сумніву, свято вишиванки об’єднує  і  дарує всім його учасникам найтепліші почуття.

Єднаймося й цього року!
Чекаємо в мережі світлини з хежтегом #деньвишиванкихктек