Життєве кредо — успіх

 

Весна 2020 року збагатила історію Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу визначною подією – у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Наш навчальний заклад по-справжньому багатий високими здобутками, які є результатом творчої взаємодії всього студентсько-викладацького колективу. І перемога в Шевченківському конкурсі – закономірний плід таланту, помноженого на наполегливість і любов до справи, яку робиш.

Хто ж вона – наша переможниця?
Валерія Карайченцева – студентка третього курсу спеціальності «Туризм». Вона талановита, працьовита й наполеглива, а ще скромна, мудра, з філософським поглядом на життя. За три роки студентства дівчина має багато досягнень і справжнє визнання її таланту, підтверджене як повагою ровесників і наставників, так і нагородами високого рівня.
Валерія – переможниця загальноколежанських предметних олімпіад з української мови, історії, математики, англійської мови.
Минулого навчального року вона посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і стала призеркою обласного етапу Шевченківського конкурсу.
Творча й наполеглива, Валерія навесні 2019 року перемогла у фінальному етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка й отримала Диплом другого ступеня.
Високі досягнення студентки в навчанні підтверджені результатами зовнішнього незалежного оцінювання та відзначені «Срібною медаллю».
За численні перемоги й активну життєву позицію Валерія удостоєна персональної стипендії імені О.С. Масельського Харківської обласної державної адміністрації.

А сьогодні дівчина з притаманними їй скромністю й щирістю говорить про свою перемогу найвищого рівня – Диплом першого ступеня фінального етапу ювілейного Шевченківського конкурсу:

«Конкурс імені Т. Шевченка вже встиг стати моїм улюбленим. Надзвичайно приємно брати участь у такому масштабному проєкті. Щоразу з нетерпінням чекаєш на нові завдання і усвідомлюєш, яка ж таки наша мова неймовірно прекрасна, ніжна, мелодійна та співуча!Перемога для мене була надзвичайно приємною, а все ж найцікавіше — це участь. Найбільше задоволення — процес написання твору, політ фантазії та пошук новаторських ідей. А якщо після конкурсу тебе переповнюють яскраві емоції та хороший настрій, ти відчуваєш, що все заплановане написано — то ось вона, справжня перемога!
Цікаво, але в школі писати мені не подобалося. Написання твору було чи не найбільшим покаранням… І мова теж не була улюбленим предметом (інша справа — математика чи хімія). Але все змінилося, коли вперше прийшла до коледжу на підготовчі курси, на заняття з української. Я навіть незчулася, як мова стала моїм улюбленим предметом, а потім — і література. Мабуть, справа в тому, що в нашому коледжі дуже талановиті викладачі. Дуже всім дякую!
Для спеціальності «Туризм», яка мені так припала до душі, майстерне володіння словом — вкрай необхідна та корисна навичка. Скільки сторінок екскурсійного тексту вже написано, скільки ще можна скласти та провести екскурсій! А кожний рядок  я намагаюся писати краще й краще, адже вважаю, що меж досконалості немає».

Як відзначила Валерія, перемогою вона завдячує своїм викладачам, а головним наставником студентки була Яровенко Тетяна Сергіївна, викладач української літератури й мистецтва, кандидат філологічних наук, професіонал своєї справи. Вона вкладає душу у своїх студентів і, звісно, пишається досягненнями Валерії. Тетяна Сергіївна зізнається:

«Успіхи моїх студентів дали мені відчуття, що я там, де повинна і хочу бути. Доля привела мене в прекрасний колектив (про такий можна тільки мріяти), тут я знайшла справжніх друзів, наставників і неабияку підтримку.

Про Леру можна говорити довго! Упевнена, що не тільки я була її вчителем, а й вона моїм. Дай Боже нам усім мати багато талановитих студентів!»

А Валерія захоплена своєю майбутньою спеціальністю, з її різноманітністю й багатогранністю, і в найближчі плани дівчини входить робота у сфері туризму. Уже зараз вона активно набуває професійних умінь і навичок: є учасницею обласного конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваємо Харківщину» та віртуальної англомовної екскурсії «Ukraine – Morocco – Ukraine». Лера входить до складу ради музею коледжу, організовує та проводить для студентів екскурсії з історії становлення та розвитку кооперативної освіти на Харківщині. А цьогоріч студентка стала призеркою Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму НТУ «Дніпровська політехніка», у якій посіла ІІ місце.

Валерія очолює академічний сектор навчальної групи та входить до наукового центру студентської ради коледжу. Активна й небайдужа, вона є членом волонтерського загону «Турбота», який опікується Богодухівським та Комарівським підшефними дитячими будинками-інтернатами. Внутрішньою потребою дівчини стала й участь у загальноколежанських акціях «Допоможи солдату», «Милосердя – почуття сильних», а також у заходах, організованих Центром соціальних послуг Новобаварського району м. Харкова.

Валерія дійсно талановита в усьому і з любов’ю ставиться до кожної своєї справи. Дуже вагомим для неї було ще одне визнання – перемога в номінації «Життєве кредо – УСПІХ» на шанованому всією нашою колежанською спільнотою конкурсі «Студентський ОСКАР».

Побажаємо цій талановитій дівчині успішного професійного майбутнього, а головне –натхнення й позитивних емоцій від серцем обраного шляху!

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.