Чекаємо зустрічі з новими можливостями

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж – наставник, який відкриває своїм вихованцям можливості для зростання, становлення, самовдосконалення та лідерства. Підтвердженням  цього є зустріч студентів спеціальності «Туризм» групи Т-305 з директором консалтингового агентства «JobsFresh» Оканом Яманом та менеджером цієї компанії Іриною щодо проходження практики в Туреччині та подальшого працевлаштування.

Студенти отримали  багато корисної інформації про можливості  професійного зростання в Туреччині, ознайомилися з умовами роботи в турецьких готелях, графіком роботи, усвідомили головні вимоги до опанування майбутньої професії, розширили свої знання з готельної бази Туреччини.

Діалог зі справжніми фахівцями своєї справи викликав захоплення студентів і прагнення до подальшої співпраці з метою поглибленого вивчення практичних питань.

Сподіваємося на плідне співробітництво з компанією «JobsFresh».

Циклова комісія
підприємництва та туризму