Толерантність та права людини

В рамках правового виховання у коледжі відбувся виховний захід для студентів  II курсу групи ТМ-290 на тему «Булінг – це насильство».  До його проведення  було залучено старшого інспектора відділу зав’язків з громадськістю України патрульної поліції, старшого лейтенанта поліції Удовіченко Катерину.

Основна мета зустрічі – відверта бесіда про булінг та його прояви.  Переглянувши  відеоролик, присвячений цій темі,  студенти спілкувалися з Катериною Удовіченко про виявлення жертв булінгу та методи впливу на його учасників.

Хлопці й дівчата осмислили свої права та обов’язки, кримінальну та адміністративну відповідальність за агресію і фізичний та психологічний тиск на іншу особу.

Старший лейтенант підсумувала, що встановлення здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу й створення безпечної і приязної атмосфери в колективі.

Керівник групи
А. М. Переверзєва