Зимовий День здоров’я на ковзанці

У Харківському кооперативному  розпочато зимові Дні здоров’я. Підлаштовуючись під погодні умови, викладачі фізичної культури організовують для студентських груп цікаві й корисні заняття на свіжому повітрі. З самого ранку студенти вирушають на ковзанку чи в лісопарк на лижню, щоб провести цей день з максимальною користю для здоров’я.
10 лютого викладач фізичної культури В.М. Коваль організував заняття  на ковзанці на площі Свободи для студентів групи ТХ-131.

Першокурсники в захваті від такого варіанту організації навчальних занять!
Ось що про це розповідає студент Дмитро Ломонос:

«Цього дня у нас був найдовший урок фізкультури! На мою думку, це мрія кожного студента: де ще, як не на фізкультурі, ти відпочинеш від пізнавальних, але часом утомливих пар?

Ми поїхали на площу Свободи кататися на ковзанах! Всім дуже сподобалося, бо було дуже весело і кожен зміг проявити свій потенціал.  Хтось уже з перших секунд розсікав блискучий ранковий лід, а хтось їздив, тримаючись рукою за бортик. Але завдяки дружності нашого колективу під кінець заняття кожен з нас  впевнено стояв на ковзанах.

Усі отримали незабутні емоції і невелику крепатуру в ногах))))))»

Ми за здоровий спосіб життя!