Інформаційні системи й технології в реаліях виробничого середовища

Викладачі  циклової комісії  харчових технологій та ресторанного бізнесу  Кащавцева Л. Г. та  Кудайнетова  Т. А.  провели  практичні заняття  для студентів групи ТХ-329 спеціальності «Харчові технології»    та групи  ГРС-326 спеціальності «Готельно-ресторанна справа»  в закладах ресторанної індустрії.

Проведенню практичних занять сприяли керуючий ресторану «Мама Манана», випускник коледжу  Андрій  та бренд-шеф ресторану «Стыдно быть несчастливым» Тимур.

Під час заняття студенти ознайомилися з  роботою інформаційної системи R-Keeper SmartTouch POS. Кожен заклад прагне підвищити конкурентоспроможність і прибутковість свого проєкту. Використовувати професійну електронну програму SmartTouch POS – означає крокувати в ногу з часом, забезпечувати управління бізнесом з будь-якої точки планети, істотно скорочувати час на рішення різних складних завдань.

Під час заняття студенти отримали від своїх кураторів  завдання, адаптовані під специфіку конкретного закладу, а також  покрокові інструкції з використання системи.

За допомогою SmartTouch POS студенти  формували  меню і встановлювали порядок  виконання замовлення, розраховували ціни, вели облік продуктів, формували інформацію  про вільні місця в залах ресторану, розподіляли повноваження персоналу і контролювали їх виконання, створювали звіти.

Студенти вільно почувалися в просторі інформаційної системи діючого ресторану, ознайомились зі структурою виробничих та торгівельних приміщень, закріпили теоретичні знання, отримані під час навчання в коледжі, та переконалися, що впевнено можуть застосовувати їх на практиці й бути в тренді сьогодення.

Циклова комісія харчових технологій
та ресторанного бізнесу