Заняття на виробництві: сподівання та можливості

4 березня викладачем циклової комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу  Т. А. Кудайнетовою було проведено заняття з дисципліни «Організація виробництва в закладах ресторанного господарства»  для студентів спеціальності «Харчові технології»  групи ТХ-328 у ресторані «Мысли вслух» з теми «Елементи проектування ЗРГ».

Під час заняття, проведенню якого сприяли випускники коледжу, а зараз шефи кулінарної та кондитерської справи  Олександр Гахов та Анна Ярентюк, студенти ознайомилися зі структурою приміщень ресторану та основними вимогами до їх  компонування. Крім того, до їхньої уваги були представлені механічне, холодильне, теплове обладнання ресторану, зокрема піч на деревному вугіллі та піч низьких температур HENDI, обладнання для Sous Vide, коптильна камера Helia Smoker 24. Студенти осмислили елементи проектування ЗРГ,  організацію технологічних ліній, структурно-технологічні схеми роботи цехів.

Але головним стало спілкування на професійні теми, обговорення хвилюючих питань про проходження практики, подальше працевлаштування та секрети досягнення успіху у сфері ресторанної індустрії.

Яскравим прикладом  стрімкого старту професійного шляху стала зустріч з учорашньою випускницею Юлією Манаєнко, яка отримала диплом спеціаліста 25 лютого, а вже сьогодні є працівником ресторану «Мысли вслух».

Саме такі заняття допомагають студенту впевнитися в правильності обраного шляху. Особливо вразили студентів слова Олександра Гахова: «Ви або любите свою роботу, або шукаєте іншу. Кулінарне мистецтво не підкориться  байдужим».

Циклова комісія харчових технологій
та ресторанного бізнесу