Професійний «мікс»: студент – практикант – фахівець!

Викладачами циклової комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу  Кащавцевою Л.Г. та  Кудайнетовою Т.А.   було проведено заняття-екскурсію для студентів спеціальності «Харчові технології» групи ТХ-329  у п’ятизірковому готелі  Kharkiv Palace Hotel.

Гідом у світі готельно-ресторанної індустрії для них став консьєрж готелю Віктор, який є членом міжнародної організації «Золоті ключі консьєржів» Les Clefs d’Or. Організація  була створена в Парижі  1929 р., а її девізом є вислів: «Якщо щось узагалі можливо зробити, «золоті ключі» зроблять».

І дійсно, в Kharkiv Palace Hotel  працюють люди, які можуть відкрити будь-які двері своїм професіоналізмом, які бездоганно орієнтуються в сучасних трендах та тонкощах гостинності.

Під час заняття студенти змогли поспілкуватися зі студенткою коледжу, а зараз стажером Галімурзою Кариною та випускником Орєховим Микитою, який працює в бенкетній службі.

Надзвичайно цікавим та змістовним було заняття, повне вражень та емоційних обговорень. Студенти подумки приміряли на себе поважні посади в готелї, наводили «місточки» подальшої практики.

Завдяки таким заняттям студенти можуть упевнитися, що шлях від студента та практиканта до висококласного фахівця не такий уже й довгий та тернистий. І тільки  якісне навчання, власне бажання та розуміння обраної спеціальності стає золотим ключем до кар’єрного зростання.

Циклова комісія харчових технологій
та ресторанного бізнесу