Літній випуск фахівців-2021

23 червня у Харківському кооперативному коледжі відбулося вручення дипломів випускникам спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Готельно-ресторанна справа», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування».

Три роки тому до коледжу вступили молоді , ще не впевнені в собі хлопчики та дівчатка, а в цей святковий урочистий день коледж випускав справжніх фахівців різних сфер.

У вітальних словах керівництва коледжу та кураторів груп лунали мудрі настанови й найкращі побажання випускникам.

Т.А. Кудайнетова: «Дорогі випускники! Вітаємо вас з успішним закінченням рідного коледжу! Бажаємо вам професійних успіхів, натхнення, кар’єрного злету та щасливої долі! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Прагніть стати кращими!
Досягши висот, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим.
Залишаючи стіни коледжу, не забувайте тих, хто вас учив, вкладав свою душу та завжди був поруч».

У відповідь учорашні студенти висловили подяку всьому викладацькому колективу й своїм друзям, з якими пережито безліч хвилюючих моментів.

Колектив групи Ф-321: «Ось і настав час нашого прощання з коледжем. Начебто ще вчора ми стояли вперше на території коледжу, відбувалося знайомство з викладачами та одногрупниками, а вже сьогодні ми залишаємо стіни коледжу.
Якими були всі ці три роки? Безумовно, яскравими. Для кожного з нас це період активного пізнання світу, себе та нових дисциплін. Ми відкривали для себе те, про що раніше навіть не думали. Тож від групи Ф-321 ми хочемо подякувати коледжу та усім викладачам за те, що ви навчали, оберігали та підтримували нас. Ми вдячні вам за те, що навіть у вільний від роботи час ви перевіряли наші завдання та відповідали на наші повідомлення. Ми вдячні вам за терпіння та за те, що жодного разу не почули від вас «сам розберешся». Як би сильно ми не проявляли свій характер,  ви вміли знайти підхід до кожного студента. Своїм прикладом ви показали нам, як виглядають сильні особистості та весь період навчання постійно надихали нас.
Саме в цьому коледжі ми досягли наших успіхів в усіх своїх починаннях, зустріли наших друзів, подорослішали, тож тепер з отриманими навичками та знаннями можемо відправитися у доросле життя. Дякуємо вам за все! Хочемо побажати успіхів вам і нам, ще більше терпіння та приємних спогадів. Завжди ваші Ф-321».

Вікторія Покотило, голова студентської ради коледжу: «Ось і настав той хвилюючий час, коли ми випускаємося з коледжу. Ми радіємо і водночас сумуємо, прощаючись з вами, вчителями й друзями. Ви залишитесь назавжди в нашій пам’яті. З почуттям глибокої вдячності ми будемо згадувати свій рідний коледж та наших  наставників. Ви навчили нас не тільки основ наук, але й доброти, справедливості й чесності. Дякуємо за вашу працю, і вибачте нашу неслухняність! Обіцяємо, що зробимо все для того, аби ви нами пишалися!»

Анастасія Дашутіна, випускниця групи Б-358: «Студентські роки — це час, коли юна душа прагне до нових звершень і висот. Злітати та бути на висоті нам допомагали найкращі у світі викладачі. Вони давали нам можливість самостійно здобувати життєвий досвід, даючи корисні поради та впевненість, що у будь-який момент вони підтримають нас і наштовхнуть на правильне рішення.
Студентство — той самий коридор між дитинством та дорослим життям. Бажаю кожному пройти його гідно, зібравши якомога більше щасливих моментів та прекрасних посмішок, зробивши більше добрих справ, знайшовши вірних друзів, та зберегти ці неповторні моменти у серцях, як теплий спогад про юність».

Під час вручення дипломів було нагороджено переможців конкурсу «Найкращий практикант» — Мінакову Аліну та Блудову Марію з групи ГРС-327.

Також присутні привітали й учасницю міського конкурсу «Молода людина року» — студентку групи ТХ-327 Калашник Яну.

Попереду  у випускників
цікавий період