Педагогічна рада у форматі екскурсії

Не зраджуючи найкращих традицій коледжу, директорка Харківського кооперативного Катерина Петрівна Вініченко ініціювала проведення останньої педагогічної ради 2020-2021 навчального року за межами коледжу. Цей захід відбувся у форматі екскурсії, давши всім учасникам інформацію для роздумів і подарувавши  позитивні враження.

Студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Дарья Неонета, яка цього року здобула перемогу в обласному молодіжному конкурсі «Відкриваймо Харківщину», провела для педагогічного колективу екскурсію «13 хвилюючих історій» про життєвий і творчий шлях Миколи Хвильового.
Гармонійним продовженням  стала також екскурсія ТРЦ «Нікольським»,  де приємною несподіванкою була зустріч з багатьма випускниками нашого коледжу, котрі працюють у цьому торгово-розважальному центрі.
Підсумки навчального року підбито. Нам є ким пишатися!
О.М.  Менткевич