Знайомтесь, це ми!

У Харківський кооперативний торгово-економічний фаховий коледж завітала осінь, а разом з нею студенти нового набору! І за чудовою традицією в перші дні навчання відбувся концерт-презентація «Знайомтесь, це ми!»

Саме цей захід розкриває всі особливості навчання та дозвілля справжнього студента ХКТЕФК. Представники студентської ради, викладачі, активні учасники клубів за інтересами запросили нове поповнення активно долучатися до нашого цікавого життя.

Теплі слова ведучих концерту й музичні подарунки від коледжанських вокалістів тісно переплелися зі щирими вітаннями директора нашого закладу ­Катерини Петрівни Вініченко, яка побажала першокурсникам успіхів у навчанні, процвітання, натхнення, креативності та отримання насолоди від студентського життя.

Щасливого старту, першокурсники!
Нехай студентські роки стануть дійсно найкращою порою у Вашому житті!

О.В. Неонета

Bookmark the permalink.