Студентський відгук про стажування в Болгарії

Студенти Харківського кооперативного влітку 2021 року  завдяки програмі міжнародного стажування мали можливість пройти практику на курорті Золоті Піски в Болгарії.

Своїми враженнями про насичене подіями минуле літо ділиться студентка групи ТМ-390  Зімарева Вікторія:

«Завдяки програмі міжнародного стажування в коледжі я мала можливість працювати в престижному п’ятизірковому готелі на курорті Золоті Піски.  Протягом трьох місяців я підвищувала фахові компетенції, вдосконалювала свій рівень володіння іноземними мовами, розвивала комунікативні здібності.

Я дуже задоволена літньою практикою, адже здобула не тільки досвід, а й нові знайомства, які в майбутньому можуть суттєво вплинути на побудову кар’єрної траєкторії. Після закінчення стажування  я отримала сертифікат міжнародного зразка та трудову книжку, які збільшують мої шанси  на успішне працевлаштування.

Не слід оминати увагою й те, що всі мої позитивні враження від стажування в Болгарії підкріплені суттєвим фінансовим стимулом. Також у мене з’явилася нагода ще й познайомитися з іншою культурою, традиціями, побутом, вивчити болгарську мову.

У свій вільний час я відвідала  безліч  місць: Созополь,  Бургас, Несебр, Софію, Обзор, Равду.

Я жодного разу не пошкодувала, що вирішила цього літа попрацювати за кордоном. Дуже дякую за цю нагоду коледжу та раджу всім отримати такий досвід».