Практика в Болгарії за програмою міжнародного стажування

Стажування – це класна можливість
спробувати свої сили, отримати досвід,
реалізувати сміливі проєкти
та завести цікаві знайомства.

Болгарія – країна, відома всьому світі своїми курортами. Несебр, зі старовинними будівлями і численними пам’ятниками архітектури, з величезною кількістю ресторанів і кафе, та  Золоті Піски, що славляться своїми пляжами,  стали місцем стажування наших студентів технологів, комерсантів, рестораторів.

Стажування  дало можливість отримати навички світового класу в галузі готельно-ресторанної індустрії, знайти спільну мову з  іноземними гостями, удосконалити комунікативні здібності. Воно сприяло  здобуттю безцінного досвіду й підвищенню впевненості у  власних здобутках.

Для студентів це не тільки робота. Вони мали  можливість ознайомитися з національними особливостями та культурою Болгарії під час мандрівок у вільний час.

І крім того, отримання додаткового доходу – це приємний бонус стажування.

Після завершення стажування  студенти отримали сертифікат міжнародного зразка,   а також перший запис у трудову книжку.

Т.А. Кудайнетова