Студентський брейн-ринг

Міжнародний день студентів­ – щорічне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Саме студентство, молодь завдяки своїй активній громадянській позиції була й залишається рушієм багатьох змін. В цей день керівники студентських груп Неонета  Ольга Володимирівна та Чумак Наталія Володимирівна організували для студентів груп ФТ- 162 та ТХ-233 інтелектуальний батл  на  тему «Історія Харкова, історія студентства…», на якому студенти змогли показати свої знання, креативність та ерудованість.

Півторагодинна боротьба супроводжувалася щирими та неприхованими емоціями як учасників, так і глядачів. У грі на швидкість і правильність мислення перемогла команда  першого курсу «Student»,  другою стала команда «Технологія».

Дякуємо студентам за гарну гру! Ви  надзвичайно талановиті, добрі, розумні та ерудовані.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін