Круглий стіл «Справедливість: реальність чи ілюзія»

18 листопада відзначався Всесвітній день філософії. У Харківському кооперативному був проведений захід, присвячений цій події, – дискусія на тему «Справедливість: реальність чи ілюзія». Тему запропонували студенти коледжу, які відвідують філософський гурток. На засідання круглого столу були запрошені студенти філософського факультету  університету імені В.Н. Каразіна, які підготували цікаву презентацію та створили дійсно творчу, науково-дослідницьку атмосферу.

Тема справедливості була розкрита глибоко, і хочеться сподіватися, не залишила байдужим жодного з присутніх. Адже філософія відкриває невидимі духовні аспекти буття, дозволяє проникнути в таємниці людської душі, вчить мислити.

Бажаємо всім учасникам дискусії успіхів на шляху пошуку істини і сподіваємось, що наше співробітництво зі студентами університету імені В.Н. Каразіна буде мати продовження у наступних творчих проєктах!

Викладач філософії
Н.В. Чумак