Уроки Майдану

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Традиційно в цей день студенти коледжу відвідують Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Цього року нам пощастило не тільки побачити виставку «Майдан ­– надія та біль України», де представлені меморіальні речі харків’ян  – Героїв Небесної Сотні, унікальні фото, зроблені безпосередніми учасниками Революції Гідності, а й зустрітися із активними учасниками Євромайдану. Так, особистим досвідом та емоційними спогадами про ті події поділилися активісти Володимир Чистилін і Ольга Дунь. Також студенти мали можливість поспілкуватися з Миколою Котляром – батьком Героя Небесної Сотні Євгена Котляра, який трагічно загинув 20 лютого 2014 р. від кулі снайпера на вулиці Інститутській у Києві.

Такі зустрічі надають можливість студентам наблизитися до подій, які змінили життя нашої держави, почути факти з сучасної історії української нації, поговорити про значення Революції Гідності.

Ольга Неонета