Молодь проти наркотиків!

Сьогодні однією із глобальних суспільних проблем в Україні є наркотизація молоді. На виховну годину  в групі  Ф-260 був запрошений лектор Фонду рятування дітей та підлітків від наркотиків Дмитро Анін, який провів зі студентами профілактичну бесіду.

Наркоманія – складна проблема для суспільства. Вона вражає молодь, збільшує кількість правопорушень. Тому в усіх країнах існують закони, що спрямовані проти виготовлення, розповсюдження, продажу, зберігання та перевезення наркотичних речовин. Наркоман – небезпека для суспільства.

Однією з причин поширення наркоманії є дефіцит знань про наркотики та їх вплив на організм людини. Тому під час бесіди обговорювалися питання виникнення наркоманії та причини її поширення серед молоді, незворотні соціально-біологічні наслідки вживання наркотиків, шляхи профілактики наркозалежності, переваги здорового способу життя.

На завершення студенти взяли участь у соціологічному опитуванні «Молодь та наркотики», у якому досліджувалося ставлення молоді до наркотиків, алкогольних напоїв, азартних ігор, комп’ютера та інтернету. Також питання торкалися тем відносин у родині, психічного стану, самогубства, булінгу та дозвілля.

Сподіваємося на виваженість і психологічну стійкість нашої студентської спільноти, на їх небайдужість та бажання протистояти явищам, що руйнують особистість.

Ірина Рибак