Заняття майбутніх фінансистів з працівниками банку

Депозит – найпростіший, зрозумілий і доступний інструмент для зберігання та примноження заощаджень. В усіх тонкощах відкриття депозиту, в особливостях умов розміщення коштів на депозитному рахунку студентам груп Ф-359 та Ф-359а допомогли розібратися фахівці банку ПУМБ.

Основна мета банків України — максимальна цифровізація банківської системи. Простим і зручним способом є мобільний додаток. Банк ПУМБ вже багато років поспіль пропонує своїм клієнтам свій мобільний додаток ПУМБ-оnline, за допомогою якого можна здійснити безліч операцій, зокрема відкрити депозит.

Співробітниця банку покроково розповіла і наочно показала студентам всі етапи відкриття депозиту, використовуючи мобільний додаток.

Студенти цікавилися умовами депозиту, строком дії депозитної угоди, відсотками і порядком їх розрахунку, чи є банк учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Заняття було цікавим, корисним і незвичним, дозволило студентам поглибити свої знання з дисципліни «Банківські операції».

Щира вдячність керуючій відділення №2 банку ПУМБ у м. Харкові Вікторії Вікторівні за організацію заняття.