День волонтера

З нового навчального року волонтери  Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу активно співпрацюють з різноманітними організаціями: ВГ «Берегиня» (плетіння сіток для українських воїнів), ВО «Будуємо Україну Разом», БО «Трохи вогню», ГО «Бачення розмовою».

Відсвяткувати День волонтерів наших студентів запросив В’ячеслав Овсієнко — організатор «Інклюзивного дозвілля». На базі цієї організації волонтери створили клуб української мови — КУМ. При зустрічі говорили про українську кухню, ділилися рецептами бабусь, згадували історію створення Збройних сил України. На подвір’ї готували польовий куліш і чай.

Цього дня добре відпочили і набралися сил, бо попереду ще так багато добрих справ!