Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності – під контролем

Проведено чергове навчання та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу.

Були розглянуті та опрацьовані 7 тем тематичного плану.

Гадяцький М.П., заступник директора з АГР, провів практичне заняття з пожежної безпеки.

Не обійшли найбільш актуальну тему сьогодення – профілактику гострих інфекційних захворювань, зокрема говорили про запобігання інфікування працівників COVID-19.

Організатори навчання  з охорони праці та безпеки життєдіяльності  наголосили на дотриманні вимог відповідних законодавчих та нормативно-правових актів під час освітнього  процесу.

Для перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності були розроблені тестові завдання та програмне забезпечення до них.

Всі працівники коледжу успішно здали екзамен в лабораторії комп’ютерної техніки  та інформатики.

Наталія БОЛОТСЬКА
Наталія ЧЕПІГІНА