Програма закордонного стажування в Туреччині — 2022

Шановні студенти ХКТЕФК!

Представники компанії Maxximum пропонують вам узяти участь у новій програмі закордонного стажування.

Це унікальний шанс отримати непересічний досвід роботи в кращих готельних комплексах Туреччини, подорожувати країною та вивчати іноземні мови, зустріти нових друзів та розширити свій кругозір, а також заробити за період стажування від 2500$.

Компанія бере на себе забезпечення всім необхідним на час стажування: квитки на літак, проживання та триразове харчування безкоштовно, трансфер та зустріч в аеропорті, допомога в оформленні документів гарантовано, зв’язок з менеджерами компанії 24/7.

Отже, якщо тобі вже є 17 років, ти енергійний та неординарний, якщо ти хочеш отримати новий цікавий досвід і готовий провести на узбережжі Середземного моря 5-6 місяців — Maxximum чекає саме на тебе.

Період стажування з травня по вересень.

Залишити заявку можна, звернувшись до завідувача практики Болотської Наталії Федорівни (каб.19)

Представники компанії Maxximum та бренду JobsFresh відповідатимуть на всі ваші запитання на зустрічі, яка відбудеться у січні 2022 року (про дату та час буде окреме повідомлення).

На зустріч запрошуємо всіх охочих!

Ознайомитися з компанією Maxximum та брендом JobsFresh, почитати відгуки про них можна, приєднавшись у соціальних мережах @jobsfresh.

 

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.