День патріота

22 лютого в Харкові відбулися заходи, присвячені Дню патріота. Студенти й викладачі Харківського кооперативного коледжу цього дня провели онлайн-зустріч з волонтеркою Оленою Пилипенко.

Говорили про Майдан та «антимайдан», про те, як 22 лютого 2014 року Харків вийшов на вулиці і не дав можливості здійснити злочинні наміри з’їздові регіоналів. 30 тисяч харків’ян блокували Палац спорту, де проходив з’їзд, і пройшли переможним маршем до площі Свободи.
Говорили про загиблого від рук терористів, за рік після тих подій, Данила Дідіка, якому було лише п’ятнадцять, як нашим першокурсникам. Говорили про українську мову — найпотужнішу зброю у боротьбі за незалежність.

Історична правда й палке поетичне слово  Олени Пилипенко підняли патріотичний дух нашої молоді.

Оксана Менткевич