Година спілкування «Етикет і сучасний діловий світ»

Студенти групи Т-306, майбутні фахівці  в туристичному бізнесі, готуються до практики в Туреччині. Триває серйозна підготовка і на заняттях, і на  годинах спілкування.

Етикет – цінний багаж кожної людини. Що б ми не робили, де б ми не були, ми завжди повинні розуміти, що живемо на світі не одні. Тому пам’ятати про норми та правила поведінки у будь-якому куточку нашої планети є обов’язковим завданням для тих, хто любить подорожувати. Студенти групи Т-306 невдовзі полетять на практику до Туреччини. Ця країна дуже яскрава та багатогранна, важливо знати та поважати її традиції та етикет.

Під час виховної години студенти обговорили цікаві факти про Туреччину, основні  норми та правила поведінки для туристів, діловий етикет. У результаті обговорення зробили висновок, що закордонний візит – це серйозна подія, туристу з будь-якої країни корисно знати основні принципи спілкування та поведінки у різних країнах світу.

Анна ПАЗІЙ