В якому б куточку світу ти б не знаходився, улюблена справа залишається в тренді і повазі

Саме це висловлювання стало зараз  зірковим «чумацьким шляхом» для випускників коледжу спеціальності Харчові технології Анастасії Кобиляцької та Дмитра Василенко.

Ще недавно Настя — переможниця проєкту «МастерШеф. Підлітки-2018, учасниця головного кулінарного шоу країни «МастерШеф. Професіонали»-2» та « МайстерШеф. Битва сезонів»». Успішна практикантка в кондитерській школі Алена Дюкасса в Парижі. Постійна гостя всіх професійних свят коледжу.

А зараз Настя впевнено переконує норвежців, що українці — хороші  кондитери та кухарі, про неї пишуть в газетах та замовляють найвишуканіші смаколики.  Моркв’яні торти з манговою начинкою, меренговий рулет з суницями та фізалісом, капкейки з червоного бархату у кондитерській феї  Анастасії на кожен день та свята.

Із слів Анастасії: « Я безмежно щаслива, що я випускниця коледжу, за кордоном навіть вища освіта не котується так як диплом ХКТЕФК, саме   він дав мені змогу працювати в Норвегії».

Дмитро Василенко — працював в ресторані з зіркою Мішлен, відточував своє кулінарне мистецтво в  одному з ресторанів м. Харкова класу люкс — Jord.

«Стукайте в двері, поки вам не відкриють»- з таким гаслом Дмитро йде по життю.

«Після коледжу я починав працювати помічником кухаря в Польщі. Потім вже  на посаді су-шефа в веганському ресторані міста Кракова  отримав можливість прийняти участь в проєкті , в якому  шукали  кулінарні таланти. Було 400 учасників ,11 залишилось — 10 поляків і я.  За підсумком  запропонували стажування в Іспанії. Але тільки в Україні я бачив себе» -ділиться своїм досвідом Дмитро.

А  зараз Дмитро —  бренд-шеф в ресторації «Ганок»  та «Don Qustavo»  в місті Чернівці.  Дмитра вже назвали новим героєм нового часу  буковинської кухні, позитивом колективу, про нього  знімають передачі на місцевому телебаченні, на його гастровечері записуються в чергу.

Викладачі пишаються  випускниками та впевнені в успішному професійному майбутньому своїх студентів.

Для творчості меж і кордонів не існує.

Циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу.