Емоції війни

Ми те, що ми думаємо. Наші емоції – раби наших думок, а ми в свою чергу раби емоцій.
Елізабет Гілберт.

У найскладніший для України час кожен переживає зміни настрою та поведінки під час спричинених воєнними діями подій.  Необхідно не забувати, що діти більш чутливі до нинішніх реалій, тому викладачам разом з батьками, слід  намагатись працювати над збереженням  та підтримкою їхнього емоційного здоров’я.

7 вересня 2022 року викладачем Кубло Н. В. разом зі студентами другого курсу, груп ГРС-231 та ГРС-232, спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, була проведена виховна годину на тему «Емоції війни».

Під час спілкування  поговорили про тривогу, про втому і апатію, але також про радість, про бажання перемогти і все, що цьому сприяє. Це емоційна гойдалка війни – ми всі зараз на цій гойдалці, тому  так важливо вміти слухати себе.