Ми українці: честь і слава незламним!

Такий початок навчального року в нас уперше. Не в аудиторії – розкидані по різних куточках України та поза її кордонами, але налаштовані наполегливо вчитися в Харківському кооперативному коледжі, першокурсники опановують усі науки, а головна з них – усвідомлення високої честі бути частиною незламної української нації.

На виховних годинах, що пройшли в групах першого курсу, говорили про стійкість українців на шляху до перемоги, якими сьогодні захоплюється весь світ. Не оминули увагою й особливостей навчального року, що почався, — непростого, воєнного, дистанційного, але такого жаданого й важливого для кожного першокурсника.

Студенти з гіркотою відзначали, що війна торкнулася кожної української родини, а ціна, якою нашим захисникам і захисницям вдається давати відсіч свавільному агресору, дуже висока. Однак юнаки та дівчата бачать, що страшні випробування гуртують народ. Глибока пошана до загиблих героїв і безмежна повага до Збройних сил України, щира подяка всім причетним до захисту нашої Вітчизни, непідробне співчуття до тих, хто зазнав непоправних втрат, усвідомлення, що настав час внутрішніх змін для кожного з нас – ось такими думками й почуттями були пронизані наші бесіди.

Мріємо повернутися до звичного життя в нашому дорогому серцю місті.
Віримо в перемогу незламного українського народу!

Тамара Лавренко