Найбільша цінність – життя

Що для кожного з нас найцінніше? Звичайно, кожен відповість на це питання по-різному. Є їх чимало, але найбільша цінність – життя. Українці виборюють своє право на життя зі зброєю в руках, дають можливість нам планувати, проживати та цінувати кожну хвилину.

Студенти 1 курсу групи Т-109 спеціальності 242 Туризм та 072 Фінанси, банківська справа та страхування пройшли нелегкий шлях до своєї мети – навчання у коледжі. Перед ними відкрилося багато можливостей та перспектив.

Переосмислити та пережити страшні події їм допомогли друзі та близькі люди, мотивували, підтримали і допомогли рухатися до своєї мети. Але війна ще не закінчилася, ми усі повинні буди пильними та обережними, тому не зайвим було згадати основні правила поводження із вибухонебезпечними предметами та під час загроз, які ще нависають над нашою країною та регіоном.

Дякуємо нашим захисникам та віримо у перемогу над ворогом!

Анна Пазій