Україна в наших серцях. Воля до перемоги

Ми всі з нетерпінням чекаємо на нашу перемогу в цій війні. І тому успіхи нашої української армії стали для всього нашого народу  прикладом сильної волі і незламності духу.  14 вересня зі студентами групи ТХ-331 була проведена тематична виховна година «Україна в наших серцях. Воля до перемоги».

Згадали твір видатного українського митця Олександра Довженка  «Воля до життя», в якому є такі слова:  «Подумайте, брати мої, про це, і коли з ким в бою що трапиться, — все буває, — вирішуйте тоді на койках перемогу кожен для себе. Виймайте тоді з чудодійної прадідівської скриньки дорогоцінне зілля, корінь життя, і нюхайте його, вбирайте в себе його дух, і гризіть, і живіться ним день і ніч, — волю!»

Проаналізувавши сучасну  картину «Воля до перемоги»,  студенти відмітили, що воля до перемоги – це код української  нації, який передається через покоління від козаків до сучасних українських воїнів, які довели, що ми виховали гідну молодь, яка здатна жертвувати собою заради життя і свободи свого народу. Відмітили, що кожен з нас повинен внести краплю своєї сильної волі до перемоги, до волі до боротьби, боротьби  до переможного кінця, про яку говорив президент України Володимир Зеленський.  Як приклад, згадали перемогу українського боксера Олександра Усика, який на бринзі довів, що українці – найсильніші. І, звісно, поговорили про Харків – місто-герой, стійкість, сила духа і красота якого вражає і захоплює.

Чумак Н.В.