Ми — студенти ХКТЕФК

Минуло кілька тижнів нового навчального року. Якими вони видалися для першокурсників? Своїми першими враженнями про навчання в Харківському кооперативному діляться студенти нового набору.

Аннєнкова Яна, група ГРСФ-133

Я студентка першого курсу Харківського кооперативно торгово-економічного фахового коледжу. Навчаюся за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Хочу вам розповісти про свої перші враження від ХКТЕФК. Моє навчання триває вже майже місяць, і я можу сказати, що цей період подарував мені багато нового. Перші дні навчання в абсолютно нових умовах були тривожними, але досить приємними.

    Можу сказати, що коледж дійсно хороший. Викладачі — хороші спеціалісти в своїй справі та привітні. Подобається те, що вони завжди підготовлені до лекцій, мають багато цікавого та корисного матеріалу. Як приємно, коли викладачі сприймають тебе за дорослу людину. Деякі кажуть, що в коледжі  важче, ніж у школі, але я можу заперечити. Коли є бажання, цілеспрямованість, то ніякі труднощі не страшні.

    Я дуже рада, що обрала саме цей коледж. І можу впевнено сказати, навіть через такий короткий проміжок часу, що я зробила правильний вибір.

Паутова Ірина, група ГРСФ-133
Привіт, я Ірина і вже майже місяць я студентка ХКТЕФК! Ще два роки тому я вирішила, що обов’язково буду ресторатором, і от тепер я опановую спеціальність «Готельно-ресторанна справа». Я впевнена, що вибір професії, а особливо навчального закладу, зроблені правильно. Наразі у мене тільки гарні емоції від коледжу. Всі педагоги дуже милі та зрозуміло пояснюють матеріал. Також дуже подобається куратор нашої групи Яровенко Тетяна Сергіївна.

 Я не пожалкувала, що вступила саме у цей коледж, і сподіваюсь, далі мені буде так само приємно тут навчатись!

 

Жегло Дарина, група ТХ-136

Усім привіт. Мене звати Дарина Жегло, я студентка ХКТЕФК, і я дуже рада, що вчуся тут.

Почну з того, що з самого дитинства я дуже люблю готувати. Протягом багатьох років я ходжу на майстер-класи з переможцями та учасниками популярного шоу «МастерШеф». Я знайома дуже добре з випускницею коледжу Анастасією Кобиляцькою, з Олександром Білодідом, Павою та Міхою та іншими. Ми працювали на одній кухні, і все пішло як треба.

Одного разу, гуляючи з мамою в центрі міста, я випадково зустрічаюся з Настею, і вона розповідає нам, що вчилася у коледжі, до якого я хотіла вступити на той час. І ми зрозуміли, що це знак. Влітку я вступила до коледжу і була дуже цьому рада.

Чесно кажучи, мені було дуже тривожно: нові одногрупники, нові вчителі, але я знала, що все буде добре, тому що ходила на підготовчі курси та мені дуже сподобалось.

Початок нашого студентського життя не такий, як ми хотіли, але я була змотивована нашим найкращим директором на роботу, на навчання.

Зараз пройшло вже два тижні, і я в захваті. Вчителі найкращі, які були в моєму житті, вони насправді навчають і дуже добре це роблять, а що сказати про моїх одногрупників та класного керівника? Мені дуже пощастило. Така чуйна, добра Тамара Вікторівна. Ми ще не бачились в живу, але я вам так скажу, що це людина-душа. А ось мої одногрупники  — це окрема історія. Вони просто неймовірні, мені дуже пощастило мати такий веселий та доброзичливий колектив.  Якщо ви це читаєте, мої улюблені ТХ-136, то знайте, що ви найкращі!

Я хочу стати успішним кухарем, досягати своїх цілей та йти вперед! А мій коледж мені в цьому допоможе.

Я в це вірю!

Геращенко Володимир, група ТХ-136

Ось і минули перші тижні мого навчання у ХКТЕК…

Ще рік тому я мріяв вступити до коледжу, із задоволенням ходив на підготовчі курси, знайшов нових друзів. Після занять ми гуляли містом, пили каву у «Нікольському», будували плани на майбутнє. Мріяли здати вступні іспити, першого вересня вступити до «студентського братства». Розуміли, що будуть нові зустрічі, нові обличчя, нові мрії… Але, війна внесла свої зміни… І моє 1 вересня буле не схоже на попередні… Мої друзі залишили місто, деякі – країну. Зруйнована будівля коледжу, заняття онлайн, чужі обличчя на моніторі ПК, незрозумілий розклад, напруженість… Заняття кожного дня… І знов «повітряна тривога», і знов вибухи у місті, і знов загиблі і поранені…

І дуже, дуже страшно…

Але життя триває…

І кожного ранку, о дев’ятій, ми зустрічаємось знов. Наші мужні викладачі зробили все можливе та неможливе, щоб ми могли навчатися. Було налаштовано зв’язок, скориговано розклад…  Попри все ми продовжуємо отримувати знання. Стало значно легше. Ми розібралися з предметами, завданнями. Вже перезнайомилися у групі. Почали допомагати один одному. І це дуже, дуже важливо. Навчальний процес триває! За це велика подяка нашим викладачам, які, не дивлячись на складні обставини, дають нам знання.

І ми усі віримо, що все буде Перемога! Все буде Україна! І наші мрії здійсняться! І наші випускники будуть гуляти не тільки  вулицями міста, а й усього світу! Будуть працювати шеф-кухарями в найкрутіших ресторанах світу!

Кошевко Марія, група ТФ-109

Якщо чесно, я в захваті! Ще на підготовчих курсах було видно, що наш коледж дуже цікавий і сучасний. Від самого початку навчання це підтверджується. Я бачу, що це було слушним рішенням – здобувати освіту в коледжі, бо набагато ефективніше навчатися у форматі пар, а не уроків. Складно знайти якісь великі недоліки в нашому закладі! Якщо б не ця війна, я впевнена, що у нас були б незабутні перші враження, знайомства та заходи для першокурсників. Вірю і сподіваюсь, що в майбутньому ми будемо брати участь в різних проєктах, хай уже й на другому курсі.

 

 Мезенцева Дар’я, ТМ-194

Усім привіт! Мене звати Мезенцева Дар’я, я навчаюсь на першому курсі ХКТЕФК на спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Я в захваті від навчання й кожен раз розумію, що  зробила правильний вибір, обравши саме цей коледж. Викладачі щирі й добрі, кожен предмет підноситься з цікаво й максимально зрозуміло. Навчаюсь із легкістю і великим бажанням, бо маю мотивацію й піддтримку зі сторони коледжу. Пари йдуть в дуже цікавому та інколи навіть веселому форматі. Маю змогу зв’язатися з кожним викладачем на випадок чогось незрозумілого. В цілому я дуже задоволена навчанням та буду із задоволенням рекомендувати саме ХКТЕФК своїм друзям.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.