Сходи до професії для майбутніх туристів, фінансистів та підприємців

«У тому, що стосується майбутнього, я повторюю одне: за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі до кінця. Не обов’язково досягати якогось зоряного успіху, але бути чесним перед самим собою в обраній професії — обов’язково.»
Де Ніро Р.

Сучасній людині важко уявити своє життя без знань. Студенти нового набору ХКТЕФК групи ТФ-106 та ТМ-194 дізналися про навчальний процес та дозвілля у коледжі завдяки представникам студентської ради, студентів старших курсів та наших випускників.

Студентка 4 курсу групи Т-406 спеціальності 242 Туризм Діденко Альона цікаво розповіла про обрану професію, наголосила, що туризм сьогодні — це найдинамічніша та найперспективніша галузь. Випускник нашого коледжу Юрченко Олег поділився своїми думками про спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування, зазначив, що саме ця спеціальність відкриває перед майбутнім фахівцем неймовірно багато можливостей, а студентки 3 курсу групи спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ТМ-391 Корягіна Поліна та Руденко Софія розказали про особливості навчання, практику та дозвілля студентів у коледжі.

Першокурсники зрозуміли, що їх чекає неймовірно цікаве студентське життя та активний період занурення у світ майбутньої професії.

Студенти 4 курсу групи Т-406 спеціальності 242 Туризм Гарева Марія, Мінджия Давид та Герасименко Вероніка поінформували першокурсників про свою роботу, запросили активно долучатися та співпрацювати у благодійному, творчому центрі та прес-центрі.

Дякуємо студентам, випускникам, голові студентської ради та представникам різноманітних центрів, що знайшли час та дуже цікаво розповіли про обрані професії.

Анна ПАЗІЙ та Аліна ПЕРЕВЄРЗЄВА