Знайомтесь, наші студенти

Студентка, творча особистість, активістка…. і  просто красуня!

Такими епітетами хочеться описати старосту групи ГРС-231 – Шевченко Вероніку.

          Познайомившись з нею неможливо не захоплюватись її енергетикою та цілеспрямованістю, вмінням встигати «бути старостою» та учасницею прес-центру коледжу, здатністю поєднувати навчання та роботу.

          Тож на питання як саме потрапила в ряди студентів-рестораторів, вона відповіла: «У голові кожного промайне своя відповідь, наприклад: обрали батьки, за компанію з товаришем, поступив на бюджет, порадили, подобається спеціальність. Серед таких думок промайнула і моя. Після школи кожен починає своє самостійне життя і обирає свій шлях. Коли я почала задумуватись про своє майбутнє, то вирішила слухати не тата з мамою, не друзів, а себе саму. Я підійшла до вибору своєї майбутньої професії по-дорослому. Переглянула переваги та недоліки тієї чи іншої спеціальності, порівнювала вищі навчальні заклади і навіть дивилася, яка зарплатня може бути. Так ось на мою думку, для себе я зробила правильний вибір, оскільки обрала ХКТЕФК та спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа», яка є перспективною та не залишить мене без роботи. Мене спонукали не тільки корисливі мотиви, адже я відчуваю свій потяг до цієї індустрії та маю певний досвід роботи в закладах ресторанного господарства. Я зрозуміла, що хочу приносити користь суспільству!».

          Будучи старостою групи Вероніка намагається завжди допомагати своїм одногрупникам, як в навчанні, так і поза ним. Тож студенти одноголосно промовляють: «У нас найкраща староста». Разом з тим є активною учасницею студентської ради коледжу, ведучою радіо-центру (проводить прямі ефіри в соціальній мережі Instagram).

          Окрім навчання в коледжі Вероніка займається танцями та театральним мистецтвом і впевнена, що ці навики однозначно допоможуть їй в майбутній професії.

Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм успішного життєвого шляху!

 Викладач циклової комісії
харчових технологій та ресторанного бізнесу
Неля КУБЛО

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.